Zbiorniki technologiczne, procesowe i magazynowe

Procesy technologiczne w przemyśle nie godzą się na kompromisy. Wymagają nowoczesnych, zaawansowanych rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo i efektywność. W firmie PBO Kaszyński przywiązujemy szczególną uwagę do tych kwestii, dlatego nasze zbiorniki technologiczne odznaczają się znaczną wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Przeprowadzanie w nich procesów technologicznych z pewnością spełni wszelkie stawiane wymagania.

Zalety zbiorników technologicznych naszej produkcji

Zbiorniki PBO Kaszyński nadają się do zastosowania wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba konfekcjonowania, roztwarzania oraz produkcji różnego rodzaju chemikaliów. Najczęściej wykorzystują je firmy z branży przemysłowej.

Dzięki niezwykłej odporności na działanie szkodliwych substancji chemicznych, zbiorniki technologiczne są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Ich szczelność potwierdzają przyznane nam certyfikaty. Nawet intensywna eksploatacja zbiorników nie jest w stanie naruszyć ich struktury. Potrzebują przy tym jedynie minimalnej konserwacji, aby zachować wszystkie swoje właściwości przez bardzo długi czas. To z kolei przekłada się na ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem zbiorników technologicznych.

Nasze produkty są bezproblemowe w montażu: nie zajmują wiele miejsca, a ich konstrukcja przy stosunkowo niewielkiej wadze pozwala na szybką instalację. Jako profesjonalny producent oferujemy też usługę montażu zamówionych w PBO Kaszyński zbiorników technologicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zrobić to w taki sposób, aby nie przeszkodzić w pozostałych pracach wykonywanych na terenie zakładu. Jest to istotne o tyle, że tego typu zbiorniki montuje się najczęściej wewnątrz budynków ze względu na zmienną temperaturę oraz obciążenie.

Wartą uwagi zaletą jest również atrakcyjna dla naszych klientów cena zbiorników. Do ich stworzenia korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych surowców, a zaawansowana technologia produkcyjna mocno zmniejsza nasze wydatki z tym związane. Dlatego proponujemy rozsądne ceny za wysokiej jakości zbiorniki.

Zbiorniki technologiczne dostosowane do potrzeb

PBO Kaszyński to firma z rozbudowaną ofertą dla kontrahentów. W związku z tym proponujemy produkcję indywidualną. Oznacza to, że zbiorniki tworzone są także na zamówienie. Podejmiemy się każdego zlecenia, niezależnie od wymaganych gabarytów i innych zgłoszonych potrzeb. W ten sposób nasi klienci otrzymują dokładnie to, czego wymaga ich przedsiębiorstwo.

Przy zbiornikach technologicznych ważne jest dodatkowe wyposażenie. Oferujemy m.in. urządzenia do mieszania i do ogrzewania, a także narzędzia do sporządzania pomiarów. Jesteśmy też otwarci na inne propozycje, które postaramy się zrealizować, jeśli tylko będzie to możliwe.

Chętnie opowiemy więcej o produkowanych przez nas zbiornikach technologicznych. Zapraszamy w związku z tym do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przedstawiciele PBO Kaszyński odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla twojej firmy.

Zapytaj o szczegóły oferty