Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń

Utrzymanie ruchu w obiektach przemysłowych

Działania polegające na utrzymaniu ruchu są kluczowe w cyklu funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, zwłaszcza jeśli dotyczą procesów produkcyjnych. Odpowiednio zarządzane utrzymanie ruchu umożliwia minimalizowanie strat wynikających z niespodziewanych przerw przy jednoczesnej redukcji kosztów serwisów systemów instalacyjnych lub linii produkcyjnych. W ofercie naszej firmy znajduje się utrzymanie ruchu w obiektach produkcyjnych głównie branży spożywczej, ale nie tylko. Dbamy o to, aby zakład produkcyjny funkcjonował bez przerw cały czas, zapewniając odpowiedni poziom produkcji.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy ofertę do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Naszej firmie zależy na uczciwej i jasnej współpracy, dlatego już na samym początku dbamy o to, aby klient został poinformowany o kosztach usługi oraz elementach uzupełniających, które mogą być potrzebne w przyszłości. Firma PBO Kaszyński zapewnia kompleksową obsługę utrzymania ruchu w obiektach przemysłowych, więc klient nie musi martwić się o poszukiwanie dodatkowego podwykonawcy. Nasi pracownicy błyskawicznie reagują na wszystkie zgłoszone nieprawidłowości i awarie, a dzięki swojemu doświadczeniu mogą także podpowiedzieć, które maszyny oraz ich komponenty będą wymagały naprawy lub serwisu.

Dzięki takiemu podejściu kontrahent ma pewność, że liczba uszkodzeń i defektów zmniejszy się i nie będzie miała wpływu na właściwe funkcjonowanie obiektu. Profesjonalizm, wiedza i perfekcjonizm naszego personelu sprawiają, że zleceniodawca nie musi dysponować działem specjalistów do kontroli i obsługi maszyn, ale w oparciu o strategię i cele swojej firmy może z łatwością wybrać usługi, które chce outsourcować. Pracownicy PBO Kaszyński z chęcią doradzą też najlepsze rozwiązania dedykowane dla danego przedsiębiorstwa, ale także zaproponują konkurencyjne ceny i sprzęt oraz narzędzia najwyższej jakości.

Korzyści płynące ze zlecenia utrzymania ruchu firmie zewnętrznej

Wśród przedsiębiorstw, którym zależy na optymalizacji procesów produkcji, popularnym trendem jest outsourcowanie utrzymania ruchu. Korzyści takiego rozwiązania jest wiele:

  • Firma zlecająca może skoncentrować się na prowadzeniu głównej działalności, bez niepotrzebnego myślenia o ewentualnych przestojach.
  • Możliwość korzystania z wiedzy, profesjonalizmu, doświadczenia i sprzętu pracowników firmy zewnętrznej.
  • Szeroki wybór oferty outsourcingowej m.in. diagnostyka, utrzymanie ruchu maszyn, instalacji elektrycznych, sieci rozdzielczych, przeglądy, serwis, naprawy, prace modernizacyjne.
  • Możliwość wykorzystania maszyn i urządzeń wchodzących w skład wyposażenia podwykonawcy, co wpływa też na redukcję kosztów związanych z kupnem dodatkowych narzędzi i sprzętu. Przekłada również na obniżenie opłat za szkolenia pracowników z tematyki utrzymania ruchu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. W razie pytań dotyczących usługi utrzymania ruchu jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapytaj o szczegóły oferty