Przenośniki przemysłowe, transportery taśmowe i ślimakowe oraz rolkowe

Przenośniki taśmowe i przemysłowe, zwane również taśmociągami lub transporterami, mają bardzo szerokie zastosowanie. Korzysta się z nich w branży górniczej i hutniczej, w energetyce oraz rolnictwie, ale też na placach przeładunkowych, portach, czy w wielu innych miejscach, które wymagają sprawdzonego transportu zróżnicowanych elementów. Przenośniki przemysłowe produkcji PBO Kaszyński należą do jednych z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Zapraszamy do zaznajomienia się z zaletami naszej oferty.

Przenośniki przemysłowe taśmowe i rolkowe

Transportery znacząco przyspieszają proces relokacji materiałów i to bez żadnego wysiłku ze strony pracowników. W ten sposób zakład zwiększa swoją moc przerobową, co ułatwia terminową realizację zadań. Proponujemy zakup dwóch rodzajów transporterów. Jesteśmy w stanie wykonać, a następnie zamontować przenośniki rolkowe oraz taśmowe. Czym wyróżniają się te konstrukcje? Oto podstawowe informacje na temat naszego asortymentu:

  1. Przenośniki taśmowe – przystosowane są do przenoszenia elementów o niemal dowolnej wadze. Na dodatek można nimi transportować materiały o zwartej strukturze, sypkie i drobnicowe. Są więc uniwersalne w zastosowaniu. To bardzo wszechstronne przenośniki, które cechują się prostą konstrukcją oraz znaczną wytrzymałością.
  2. Przenośniki rolkowe – najpopularniejszy rodzaj transporterów przemysłowych ze względu na łatwość użytkowania oraz szybkość przebudowy, dzięki czemu mogą zostać przekierowane do innych zadań. W zależności od modelu napędzane są łańcuchem/elektrorolkami lub grawitacyjnie. Używa się ich głównie do transportu elementów o kształcie regularnym (zwłaszcza kartonów, skrzynek, palet itp.).

Każdy rodzaj przenośników przemysłowych może zostać wyposażony w dodatkowe narzędzia wspomagające pracę, takie jak czujniki ruchu, stopery czy gumowane rolki.

Profesjonalna produkcja przenośników taśmowych

Aby transportery wykazywały się niezawodnością, muszą być tworzone z wysokiej jakości materiałów oraz przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób można zagwarantować ich funkcjonalność. W firmie PBO Kaszyński produkcja przenośników taśmowych odbywa się zgodnie z przyjętą polityką jakości. Do procesu wytwarzania zatrudniamy jedynie odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy wykazują się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W efekcie transportery przemysłowe naszej produkcji wyróżniają się wytrzymałością, bezawaryjnością i łatwą obsługą.

Z przyjemnością przyjmiemy zlecenia produkcji przenośników taśmowych oraz rolkowych o dowolnych wymiarach: od systemów relokacji bliskiej, aż po najbardziej rozbudowane i skomplikowane konstrukcje, które przydadzą się w szczególnych warunkach pracy. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie – dotyczy to także wyceny przenośników.

Zachęcamy do składania zamówień na transportery przemysłowe. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas rozmowy odpowiemy też na wszelkie inne pytania odnośnie do produktów oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zapytaj o szczegóły oferty