Spawanie stali nierdzewnej i kwasoodpornej

Jedną z gałęzi działalności firmy PBO Kaszyński jest spawanie nowoczesnymi metodami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie oferujemy wykonawstwo na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli chodzi o spawanie stali nierdzewnej, Poznań to miasto, na terenie którego docieramy z naszymi usługami w błyskawicznym tempie. To właśnie stąd pochodzi wielu klientów firmy. Oferta PBO Kaszyński wyróżnia się na tle pozostałych przedsiębiorstw regionu.

Profesjonalne spawanie stali nierdzewnej

Spawanie realizujemy przy użyciu różnych metod, ściśle dostosowanych do wymogów konstrukcyjnych oraz potrzeb naszych klientów. Wybór właściwej techniki jest szczególnie ważny ze względu na utrzymanie trwałości spawanych elementów. Dlatego właśnie do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Do wykorzystywanych technik należą TIG, MIG oraz MAG. Każda z nich sprawdza się lepiej w różnych warunkach i na odmiennych materiałach. W ramach usług zajmujemy się głównie stalą nierdzewną, ale oferujemy także spawanie stali kwasoodpornej. Kompleksowa obsługa jest naszą główną zaletą.

Specjaliści PBO Kaszyński są w stanie podjąć się każdego wyzwania. To doświadczeni pracownicy, którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy oraz umiejętnościom potrafią zrealizować zamówienie w jak najszybszym tempie. Spawanie stali nierdzewnej czy kwasoodpornej nie stanowi dla nich żadnej tajemnicy. W związku z tym zapewniają bezpieczne dla materiału i całej konstrukcji terminowe spawanie.

Wycena zlecenia odbywa się na podstawie kilku czynników, m.in. wykorzystywanej metody oraz liczby elementów podlegających usłudze. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować klientom bardzo korzystne warunki współpracy przy spawaniu stali kwasoodpornej.

Korzyści ze spawania stali nierdzewnej w Poznaniu

Wysokiej klasy zaplecze technologiczne pozwala nam na realizację zadań niezależnie od ich wielkości. Przyjmujemy zarówno duże zlecenia, jak i zamówienia na krótkie serie. Dzięki temu nowoczesne spawanie stali kwasoodpornej (oraz tzw. nierdzewek) może być wykorzystane przez małe oraz średnie przedsiębiorstwa, a nawet przez osoby prywatne. Dotychczas świadczyliśmy usługi m.in. dla przemysłu spożywczego czy petrochemicznego, ale nie poprzestajemy na tym. Do PBO Kaszyński mogą zgłosić się firmy o dowolnym profilu.

Kolejnym naszym atutem jest możliwość pracy na materiałach wyjątkowo cienkich. Metoda TIG świetnie nadaje się do spawania stali nierdzewnej w postaci blach od ok. 0,5 mm. Drugim punktem usług są bardzo grube materiały o nietypowych wymiarach. W każdym przypadku cechujemy się dużą wydajnością wdrażanych procesów i zachowania kontroli nad generowanym ciepłem, co przekłada się na oszczędność stali. Unikamy jej marnowania.

Świadectwem korzyści wynikających ze współpracy z PBO Kaszyński są udzielone przedsiębiorstwu referencje. Można je przejrzeć na tej stronie.

Zachęcamy do poznania szczegółów oferty podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Gwarantujemy profesjonalne i atrakcyjne cenowo spawanie stali nierdzewnej. Poznań może być szczególnie zainteresowany naszymi propozycjami, dlatego zapraszamy do zaznajomienia się z usługami wszystkie przedsiębiorstwa działające w regionie.

Zapytaj o szczegóły oferty