Spawanie rur stalowych nierdzewnych i obwodowe

Jako firma z ponad 15-letnim doświadczeniem PBO Kaszyński specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług spawalniczych. Do filarów naszej działalności należą nowoczesne technologie oraz kadra wykwalifikowanych fachowców. Dzięki nim zapewniamy możliwie najlepsze spawanie rur stalowych. Poznań jest miastem, w którym realizujemy dużą część zamówień, ale zachęcamy do współpracy także przedsiębiorstwa całego regionu. Warto przekonać się o korzyściach płynących z powierzenia nam zleceń.

Zautomatyzowane spawanie obwodowe

Firmowy park maszynowy pozwala na wykonanie spawania w zgodzie z metodami MIG oraz TIG. Wybór właściwej techniki zależy od wymagań konstrukcyjnych. Spawanie rur stalowych w metodzie TIG obywa się w pewnej części automatycznie. Ma to swoje zastosowanie zwłaszcza tam, gdzie oczekuje się wysokiej klasy powtarzalnych spoin. Zmechanizowane spawanie obwodowe doskonale nadaje się więc np. do tworzenia króćców czy niewielkich zbiorników, ale przede wszystkim do łączenia elementów rurociągów.

Do najważniejszych zalet takiego spawania rur stalowych należy zaliczyć:

  • ograniczenie liczby niezgodności spawalniczych do minimum,
  • dokładność wykonania oraz powtarzalność procesu,
  • szybkie tempo realizacji poprzez skrócenie cyklu spawania każdego elementu.

PBO Kaszyński posiada dozorowe uprawnienia spawalnicze umożliwiające spawanie rur nierdzewnych z pełnym przetopem. Dotyczy to elementów spełniających normy określane poprzez badania ultradźwiękowe, radiologiczne oraz wizualne spawów. To gwarancja pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu zleceń w zakresie spawalnictwa.

Wyjątkowo korzystne spawanie rur stalowych w Poznaniu

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw z branży petrochemicznej, spożywczej, papierniczej oraz elektrycznej. Jesteśmy jednak otwarci także na współpracę z firmami o innych profilach działalności, a nawet z klientami prywatnymi, którzy potrzebują błyskawicznie zrealizowane spawanie rur nierdzewnych. Możemy podjąć się każdego wyzwania dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu.

Aby zaproponować bardzo korzystne dla naszych klientów warunki współpracy, zdecydowaliśmy się na indywidualną wycenę spawania obwodowego. Oznacza to, że zleceniodawcy płacą wyłącznie za to, czego potrzebują – i nie przepłacają. To szczególnie ważne przy wykonywaniu mniejszych zleceń. Przy wycenie bierzemy pod uwagę kilka czynników, takich jak wielkość zamówienia czy konieczność zastosowania konkretnej techniki. W ten sposób spawanie rur stalowych przez PBO Kaszyński jest wyjątkowo konkurencyjne. Szczegóły dotyczące ceny ustalamy jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Klienci zachowują więc pełną kontrolę nad realizacją.

W kwestii takiej jak precyzyjne i bezpieczne spawanie rur stalowych Poznań powinien być zainteresowany usługami firmy PBO Kaszyński. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o ofercie. Z przyjemnością przygotujemy wstępną wycenę spawania rur nierdzewnych oraz odpowiemy na każde pytanie.

Zapytaj o szczegóły oferty