Relokacja maszyn, przenoszenie linii produkcyjnych

Transport maszyn do nowego miejsca jest bardzo dużym zobowiązaniem. Podczas transferu może przydarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które przysparzają sporo kłopotów. Dlatego warto powierzyć te zadanie doświadczonym specjalistom. Relokacja maszyn w wykonaniu firmy PBO Kaszyński stanowi gwarancję dostarczenia pod wskazany adres ciężkiego sprzętu w bezpieczny i szybki sposób. Posiadamy niezbędny do tego osprzęt oraz kwalifikacje. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi możliwościami w tym zakresie.

Kompleksowa relokacja maszyn

Transfer jest wieloetapowym procesem, który nie ogranicza się wyłącznie do przewozu. W zakres prac wchodzi:

  • załadunek maszyn,
  • transport,
  • rozładunek,
  • montaż maszyn na miejscu.

W związku z tym potrzebny jest właściwie przygotowany harmonogram prac. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmujący się relokacją maszyn potrafią uporać się z tym w błyskawicznym tempie. Nie oznacza to jednak pochopności. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować bardzo dobre standardy, które stosujemy podczas transferu. Potrafimy też szybko dostosować się do sytuacji, co znacząco ogranicza ryzyko.

Posiadamy szerokie zaplecze technologiczne ułatwiające wykonanie zlecenia. Na sprzęt służący relokacji maszyn składają się m.in. dźwigi czy wózki widłowe. Tylko w ten sposób można w należycie ostrożny sposób dokonać załadunku oraz rozładunku. Sam transport odbywa się przy pomocy specjalistycznych samochodów ciężarowych. Możemy wykonać relokację maszyn na terenie całej Polski.

Przywiezienie na miejsce urządzeń przemysłowych nie zwalnia nas z dalszej odpowiedzialności. Zajmujemy się montażem maszyn w nowej lokalizacji. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dokonujemy też niezbędnej modernizacji (np. w postaci zmian przebiegu rur). Tak kompleksowe podejście cechuje profesjonalną relokację.

Bezpieczna relokacja maszyn

Do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy z należytą uwagą. Nie stosujemy żadnych półśrodków. To szczególnie ważne, ponieważ nieodpowiednie przygotowanie urządzeń do podróży może skutkować zniszczeniem drogiego osprzętu.

Każdy etap transportu wymaga bezwzględnego podporządkowania się do zasad bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób można uniknąć uszkodzenia ciężkiego sprzętu. Podczas pracy korzystamy więc z własnych urządzeń przeznaczonych do relokacji maszyn. Dzięki ich wsparciu jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa.

PBO Kaszyński cechuje się starannością i profesjonalizmem nie tylko podczas samego przewozu. Takie same zasady stosujemy również podczas demontażu i ponownej instalacji maszyn. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że usługa relokacji maszyn przebiegnie całkowicie bezproblemowo aż do samego końca.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat relokacji urządzeń przemysłowych, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy szczegółowo na każde pytanie. Przy okazji sporządzimy wstępną wycenę zlecenia oraz doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania w tej kwestii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Zapytaj o szczegóły oferty