Instalacje spożywcze – linie produkcyjne dla przemysłu spożywczego

Kompleksowe instalacje spożywcze

Firma PBO Kaszyński zajmuje się kompleksową realizacją instalacji spożywczych. Oferujemy profesjonalne zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż instalacji o dowolnym kształcie, długości czy specyfikacji. W przypadku takiego zapotrzebowania, oferujemy również usługę utrzymania ruchu instalacji na zrealizowanych obiektach. Świadczymy także profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny powstałych systemów.

Wszystkie projekty wykonujemy zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klienta, skutecznie doradzając najlepsze możliwe rozwiązania techniczne. Budowane przez nas instalacje spożywcze są w pełni zgodne z dobrymi praktykami produkcyjnymi GMP oraz wymaganiami HACCP. Już na etapie projektowania systemu, wykorzystujemy jedynie metody i rozwiązania higieniczne przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Posiadamy wieloletnią praktykę w wymienionym zakresie, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm usług. Nasze grono specjalistów o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, ale też z pełnym zaangażowaniem. Ich umiejętności pozwalają na stworzenie wysoce zautomatyzowanych linii produkcyjnych, dzięki czemu możliwe jest maksymalne zmniejszenie liczby osób zatrudnionych na produkcji w danym przedsiębiorstwie, czego efektem są znaczne oszczędności finansowe. Nasi pracownicy montujący instalacje spożywcze posiadają niezbędne certyfikaty upoważniające ich do wykonywania takowych instalacji.

Budowane przez nas systemy oparte są na wysokiej jakości komponentach. Do produkcji stosujemy jedynie wytrzymałe elementy od sprawdzonych producentów, zajmujących się wykonywaniem produktów dla branży spożywczej. Wszystkie części wytworzone zostały z solidnych i trwałych materiałów, zapewniających funkcjonalność oraz długotrwałą żywotność maszyn. Posiadają one określone parametry pracy dopuszczone do eksploatacji w branży spożywczej.

Szeroka oferta instalacji spożywczych

Nasza firma zajmuje się tworzeniem różnego typu linii technologicznych i instalacji dla branży spożywczej. Oferujemy m.in. systemy wizualizacji z możliwością dodawania receptur, systemy mycia CIP, a także odgazowywacze lub odpowietrzacze do mas półpłynnych i płynnych. Budujemy przepływowe pasteryzatory, homogenizatory oraz dozowniki precyzyjne. Wykonujemy również systemy sterylizacji UV zamiast pasteryzacji, a także maszyny do opróżniania produktów z resztek (pigging). Ponadto zajmujemy się też tworzeniem mieszalników procesowych z płaszczem grzewczym, systemów automatyki do stref czystych IP68 z możliwością mycia ciśnieniowego, a także młynów korundowych, koloidalnych czy perełkowych do mikronizacji. Jesteśmy także otwarci na wykonanie innych, niestandardowych projektów i instalacji.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią Państwu ofertę realizacji zamówienia zgodnego z konkretnymi wymaganiami i oczekiwaniami firmy. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania.

Zapytaj o szczegóły oferty