Instalacje przemysłowe ze stali nierdzewnej

Profesjonalne instalacje przemysłowe Poznań

Wykonujemy kompleksowo instalacje przemysłowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zajmujemy się prefabrykacją oraz montażem rurociągów przemysłowych skręcanych i spawanych. Długoletnie doświadczenie w branży, wiele wykonanych przez ten czas instalacji nierdzewnych oraz stale powiększające się grono zadowolonych klientów świadczą o naszych kompetencjach i najwyższej jakości zrealizowanych zleceń. Nasz zespół specjalistów posiada wysokie kwalifikacje oraz umiejętności, dzięki którym może z sukcesem realizować dowolnego rodzaju, nawet trudne i skomplikowane zlecenia na instalacje przemysłowe. Poznań oraz okoliczne miejscowości to główne obszary działania naszej firmy, ale w przypadku takiego zapotrzebowania klienta, obsługujemy również przedsiębiorstwa z dalszych terenów.

Realizujemy zadania projektowe i wykonawcze w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym, chemicznym, elektrycznym, spożywczym i papierniczym. Wykonujemy m.in. instalacje kondensatu, sprężonego powietrza, pary, wody lodowej, termooleje oraz rurociągi technologiczne.

Kompleksowe instalacje ze stali nierdzewnej

Nasze usługi obejmują wszystkie etapy procesu inwestycyjnego, począwszy od zadań przedinwestycyjnych, fachowego doradztwa w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, przez profesjonalne zaprojektowanie instalacji przemysłowej, jej wykonanie, uruchomienie i rozruch, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz utrzymanie ruchu instalacji. Po zakończeniu prefabrykacji przeprowadzamy szczegółowe próby szczelności i wytrzymałości wykonanych rurociągów. Są one zgodne z wytycznymi projektowymi oraz z wymaganiami w zakresie dyrektyw, jak również norm Unii Europejskiej. Zapewniamy terminową i sprawną realizację każdego etapu prac. Wszystkie instalacje nierdzewne oraz technologiczne rurociągi powstają w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby każdego klienta. W ramach kompleksowej realizacji usług produkujemy oraz montujemy konstrukcje wsporcze pod rurociągi, jak również armaturę i innego typu peryferyjne urządzenia, które znajdują się na wyposażeniu danej instalacji przemysłowej w Poznaniu lub okolicznych miejscowościach.

Dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym, dzięki czemu produkowane przez nas instalacje nierdzewne cechują się wysoką precyzją wykonania. W pracy stosujemy wyłącznie solidne i wytrzymałe materiały oraz komponenty od sprawdzonych, renomowanych dostawców i producentów. Tworząc instalacje przemysłowe, stosujemy nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu realizowane przez nas instalacje, a także rurociągi cechują się niezawodnością, znakomitą energooszczędnością i uniwersalnością zastosowań. Projektując oraz montując instalacje ze stali nierdzewnej, dokładamy wszelkich starań, aby stworzone systemy maksymalnie pomagały naszym klientom w optymalizacji i automatyzacji wielu procesów, a także zadań.

Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz terminową i możliwie najszybszą realizację prac. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszych usług, udzielą niezbędnych informacji i zaprezentują indywidualną ofertę.

Zapytaj o szczegóły oferty